Додому НОВИНИ Справи та проблеми школи №5

Справи та проблеми школи №5

111
ПОДІЛИТИСЬ

Загальноосвітній заклад №5 вже другий рік очолює Ніна Іванівна Чурчун. Що вдалося зробити за цей час і які є проблеми? Розповідає директорка:

– Спільно з педагогічним, учнівським колективами і батьками учнів та за підтримки «Екосфери» за кошти місцевого бюджету встановлено 12 метало-пластикових вікон, троє вхідних дверей, покращено умови праці вчителів – придбано нові шафи та столи. Колишні випускники Любов Урманець, Олександр Шепетюк і учениця 10-го класу Аліса Олійник прикрасили стіни шкільних коридорів малюнками, а одинадцятикласники створили в них затишні куточки та встановили стільці та столики.

На території школи підтримуючи ініціативу Президента України «Зелена країна» під егідою голови батьківського комітету Олесі Реготун руками учнів та їх батьків висаджено голубі ялинки, берізки, дубки та кущі самшиту. На порядку денному також покращиення шкільного фасаду.

А ще в наших планах – зміцнення матеріальної бази та поновлення інвентаря для циркової студії «Диваки», що функціонує на базі нашої школи та в якій тренуються діти з вадами здоров’я.

А щодо проблем, то ми єдина школа в місті, де немає внутрішнього туалету. Тому за підтримки управління освіти і науки з нового року планується розробити відповідну проєктно-кошторисну документацію. Зголосився допомогти у вирішенні цієї проблеми і депутат обласної ради Олександр Дмитрук. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми й надалі покращуватимемо умови навчання наших дітей.

– Дякую.

Віталій БЕЗПАЛЬКО