Додому НОВИНИ Влада і громада Співробітники ДСНС провели роз’яснювальні бесіди з жителями Романівки

Співробітники ДСНС провели роз’яснювальні бесіди з жителями Романівки

582
ПОДІЛИТИСЬ

Співробітники Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо попередження загибелі та травмування людей під час пожеж та іншого роду надзвичайних ситуацій. Профілактичні відпрацювання населених пунктів організовуються з метою зменшення кількість пожеж у житловому секторі, що виникають через необережність самих громадян. Ця діяльність включає в себе проведення роз’яснювальної роботи серед населення з пожежної безпеки та дій у разі виникнення надзвичайних ситуації, поширення серед населення пам’яток та інших наочних посібників.

P8190211Такий захід пройшов 19 серпня в Романівській сільській раді Бердичівського району, де з початку року сталося 4 пожежі. Рятувальники спільно з працівниками селищної ради відпрацьовували житлові сектори, де мали місце пожежі. Під час таких візитів з населенням проводяться індивідуальні профілактичні бесіди з самотніми громадянами, соціально незахищеними верствами населення, пенсіонерами та багатодітними родинами.

Рятувальники спілкувалися з мешканцями села, розповідали основні правила пожежної безпеки, давали рекомендації як убезпечити себе та майно від надзвичайних подій, які можуть виникнути у побуті. Також громадянам були надані тематичні листівки з інформацією щодо правил пожежної безпеки в побуті та попередження пожеж в природних екосистемах.

О.І. Охрімець,
провідний фахівець Бердичівського
МРВ Управління ДСНС України у
Житомирській області

IMG_20160819_103540