Додому Поминаємо... Співчуття

  Співчуття

  614
  ПОДІЛИТИСЬ

  Бердичівська міська рада та її виконавчий комітет сумують і висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати – смерті депутата чотирьох скликань Бердичівської міської ради Поліщука Петра Павловича.


  Колектив Бердичівської райдержадміністрації висловлює щире співчуття водію апарату РДА Дуднику Валерію Федоровичу та його сім’ї з приводу важкої втрати – смерті тестя  Гуцалова Івана Феодосійовича. Сумуємо разом з Вами


  Управління освіти і науки, міська профспілка працівників освіти, керівники навчальних закладів, педагогічна громадськість міста глибоко сумують з приводу смерті очільника міста у період 1979-1987 роки Поліщука Петра Павловича та висловлюють щирі співчуття рідним, друзям і близьким покійного. Хай Господь оберігає його вічний сон. Нехай свята Бердичівська земля буде пухом.


  Управління освіти і науки, міська профспілка працівників освіти, адміністрація та профспілкова організація ЗОШ № 12, вчителі-пенсіонери глибоко сумують з приводу смерті вчительки-пенсіонерки Ковальчук Олени Іванівни. Вона була мудрим вчителем, раділа квіточці та сонцю, людській приязній посмішці. Допомагала тим, хто опинився у скруті, розраджувала у горі. Була активною учасницею художньої самодіяльності. Мудро виконувала доручення профспілкової організації. Хай Господь оберігає її вічний сон. Царство Небесне, дорога колего.


  Адміністрація, профспілкова організація та весь колектив Бердичівського міського ліцею № 15 висловлює щире співчуття вчителю початкових класів Аллі Євгенівні Поповій та її родині з приводу важкої втрати – смерті батька. Вічний спокій і Царство Небесне його душі.


  Відділ освіти райдержадміністрації, райком профспілки, керівники та працівники освіти, трудовий та учнівський колективи Садківської ЗОШ І-ІІ ст. висловлюють глибоке співчуття директору Садківської школи Ніні Василівні Тринчук і вчителю іноземної мови Тетяні Василівні Солом’яній та їх родині з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті батька Василя Григоровича.


  Адміністрація ПП “Климчук” сумує з приводу смерті Щербатюка Василя Григоровича. Нехай земля буде йому пухом. Світла пам’ять про нього завжди з нами. Царство Небесне його світлій душі. Висловлюємо глибоке співчуття родині покійного з приводу тяжкої втрати.