Додому Поминаємо... Співчуття

  Співчуття

  521
  ПОДІЛИТИСЬ

  Управління освіти і науки, міська профспілка працівників освіти і науки, адміністрації та профспілкові організації ДНЗ №5, БМЛ №15, керівники навчальних закладів, голови первинних профспілкових організацій висловлюють щире співчуття директору ДНЗ №5 “Вербиченька” Ірині Миколаївні Романюк і колишньому вчителю міського ліцею №15 Катерині Михайлівні Ксендзюк та їх родинам, близьким, друзям з приводу тяжкої втрати – смерті чоловіка, батька та дідуся – Миколи Юхимовича. Вічного йому життя у Царстві Небеснім та спокою душі.


  Сім’ї Мачульських, Довгалюків, Беззубців, Юрченків із Слободищ висловлюють глибоке співчуття Наталії Олександрівні Лігуті з приводу важкої втрати – передчасної смерті чоловіка Лігути Юрія Володимировича.


  Колектив та учні Швайківської школи висловлюють щире співчуття учням 11 класу Наталії та Олександру Лігутам з приводу важкої втрати – смерті батька.


  Трудовий колектив, адміністрація, профспілковий комітет ПАТ БМЗ “Прогрес” сумують з приводу трагічної смерті працівника заводу Венжика Олександра Анатолійовича, 1970 року народження, і висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким покійного.


  Колеги і подруги С.С. Муц та М.О. Лисак висловлюють глибоке співчуття Лідії Дем’янівні Стороженко з приводу важкої втрати – смерті чоловіка Михайла.