Додому Поминаємо... Співчуття

  Співчуття

  1301
  ПОДІЛИТИСЬ

  Педагогічний колектив Слободищенської ЗОШ І-ІІ ступенів висловлює глибоке співчуття начальнику відділу освіти Бердичівської райдержадміністрації Оксані Вікторівні Деліу з приводу смерті матері.


  Виконавчий комітет сільської ради с. Слободище щиро співчуває начальнику відділу освіти Бердичівської районної державної адміністрації Оксані Вікторівні Деліу з приводу важкої втрати – смерті матері.


  Колектив Скаківської ЗОШ висловлює глибоке співчуття начальнику відділу освіти Бердичівської райдержадміністрації Оксані Вікторівні Деліу з приводу важкої втрати – смерті матері. Сумуємо разом з Вами. Вічний спокій і Царство Небесне душі покійної.


  Колектив Дмитрівської ЗОШ І-ІІ ступенів висловлює щире співчуття начальнику відділу освіти Бердичівської РДА О.В.Деліу з приводу важкої втрати – смерті матері Ольги Михайлівни.


  Раптово, до болю дочасно пішов з життя Ковзун Леонід Михайлович. Неможливо повірити в жахливу реальність того, що сталося… Неможливо оговтатися… Життя Леоніда Михайловича – як спалах блискавки, яке за мить цього спалаху засвідчила, який обсяг праці здатна підняти людина, коли вона має справжній талант, поєднаний з дивовижною працездатністю й не менш потужною енергетикою. Розум, залізна воля, чесність і справедливість, толерантність… – нам пощастило працювати з таким другом і колегою! Співчуваємо втраті рідним, друзям, близьким. Співчуваємо – втрата непоправна. Колектив Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.


  Колектив Бистрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів висловлює глибоке співчуття начальнику відділу освіти Бердичівської райдержадміністрації Оксані Вікторівні Деліу з приводу важкої втрати – смерті матері.


  Управління освіти і науки, міська профспілка працівників освіти і науки, адміністрація, профспілкова організація БМЛ № 15 висловлюють щирі співчуття Тетяні Іванівні Нечипорук, вчителю біології та Людмилі Валеріївні Білоус, вчителю української мови та літератури, з приводу важкої втрати – смерті батька та свекра Білоуса Івана Григоровича і висловлюють щирі співчуття родині, близьким та друзям. Вічна пам’ять та спокій душі померлого. Сумуємо разом з Вами.