Додому Поминаємо... Співчуття

  Співчуття

  673
  ПОДІЛИТИСЬ

  Президія ради міської організації ветеранів України, активісти ветеранського руху міста висловлюють глибоке співчуття та скорботу сім’ї, рідним і близьким в зв’язку з передчасною кончиною життя активіста ветеранського руху міста, учасника бойових дій в війні 1941-1945 р.р. Войцехівського Мар’яна Пилиповича.

  Його доброзичливість і порядність по відношенню до людей дозволили заслужити повагу і любов оточуючих. Мар’ян Пилипович пройшов дорогами війни у складі залізно – дорожніх військ . Батьківщина високо оцінила його бойову і трудову діяльність нагородивши його орденами і медалями.

  Ветеранський рух міста і ради ветеранів втратили невтомного діяча в патріотичному вихованні молоді.

  Добрі справи, зроблені в ім’я забезпечення миру та зміцнення ветеранського руху, будуть достойним пам’ятником йому на довгі роки.

  За дорученням президії міської ради ветеранів України: С.С. Желєзняк, М.І. Кравчук, В.Ф. Борчан.


  Районна організація ВО “Батьківщина” та фракція в районній раді висловлює глибоке співчуття Ларисі Петрівні Радкевич з приводу непоправної втрати – смерті батька Радкевича Петра Костянтиновича. Сумуємор разом з Вами.


  Колектив та профспілкова організація ЗДО № 16 “Ялинка” висловлює глибокі співчуття вихователю Наталії Юріївні Комісаровій та її родині з приводу важкої втрати – смерті матері Комісарової Людмили Михайлівни. Сумуємо разом з Вами. Царство Небесне та вічний спокій померлій.