Додому Поминаємо... Співчуття

  Співчуття

  3215
  ПОДІЛИТИСЬ

  Управління освіти і науки, міська Профспілка працівників освіти і науки, адміністрації та профспілкові організації СЗОШ № 1 ім. Т.Г.Шевченка, КНЗ школи-інтернат, вчителі іноземних мов висловлюють глибокі співчуття колишній вчительці-пенсіонерці іноземних мов міста колишній вчительці-пенсіонерці французької мови Ользі Омелянівні ЯЦЮК та її родині, близьким, друзям з приводу передчасної смерті сина – ЯЦЮКА Сергія Петровича.

  Закрила хижа смерть повіки,
  Скувала холодом вуста,
  Заснула вічним сном навіки
  Людина добра і проста.

  Царство тобі небесне і вічна пам’ять. Сумуємо разом з Вами.


  Однокласники, друзі випускники 1978 року СЗОШ № 1 ім .Т.Г.Шевченка глибоко сумують з приводу передчасної смерті однокласника ЯЦЮКА Сергія Петровича, хорошого товариша, щедрого, доброго, мудрого сина, батька, відмінника, золотого медаліста школи.

  Ми не в силі той висловити жаль,
  Що тебе, друже, нема поруч із нами,
  Не заросте ніколи та стежина,
  Що провела тебе в останню путь,
  Похилиться зажурена калина
  І добрим словом люди пом’януть.


  Страшне горе відвідало оселю прекрасного педагога Ольги Омелянівни Яцюк… Після смерті старшого сина, 16 квітня несподівано в 56 років пішов у вічність молодший син Сергій, якого пов’язувала багаторічна дружба з нашим сином Юрієм.

  Не існує слів, щоб виразити сум, біль, розпач матері, яка втратила найдорожчих людей…

  В цей скорботний день ми висловлюємо глибоке співчуття вірному і надійному другу нашої сім’ї Ользі Омелянівні Яцюк.

  Сумуємо разом з Вами.

  Олексій Ульянович Ставінський з родиною.


  Учасники міського хору ветеранів висловлюють щирі співчуття людині, яка багато років була старостою хору Ользі Омелянівні Яцюк з приводу непоправної тяжкої втрати – передчасної смерті сина Сергія.

  Вічне спочивання у Царстві Небесному його світлій душі.


  Районна державна адміністрація, районна рада ветеранів сумують з приводу смерті ветерана, учасника бойових дій, голови ветеранської організації с.Семенівка Рубаносова Карпа Кириловича і висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким покійного.


  Виконавчий комітет Семенівської об’єднаної територіальної громади сумує з приводу смерті ветерана, учасника бойових дій Рубаносова Карпа Кириловича і висловлює глибоке співчуття рідним і близьким покійного.


  Колектив СФГ “Агро Сем-3” сумує з приводу смерті жителя с. Семенівка, ветерана, учасника бойових дій Рубаносова Карпа Кириловича і висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким покійного.


  Районна організація “Аграрної партії України” сумує з приводу смерті ветерана, учасника бойових дій Рубаносова Карпа Кириловича і висловлюють глибоке співчуття рідним і близьким покійного.


  Помер досвідчений педагог, колишній директор школи, учасник бойових дій, голова ветеранської організації с. Семенівка Рубаносов Карпо Кирилович…

  Карпо Кирилович виховав не одне покоління учнів, був справжнім патріотом села та організатором різноманітних заходів з питань патріотичного виховання молоді.

  Як наставник, допоміг багатьом молодим вчителям стати професіоналами своєї справи. Завжди був небайдужим до життя і проблем селян.

  Висловлюємо глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

  Сумуємо разом з вами.

  Родина М.М.Волкової.


  Пам’яті ветерана

  Із глибоким сумом сприйняли товариші по партії звістку про кончину ветерана: партії, Великої Вітчизняної війни, освітянської ниви, прекрасної Людини, колишнього директора Семенівської школи Рубаносова Карпа Кириловича.

  На 90-у році пішов із життя прекрасний педагог, ветеран війни, вихователь і наставник молоді, справжній син України, хоча народився в Молдові.

  Він був взірцем для багатьох в боротьбі за справедливість, справжнім комуністом, був лише в одній партії 59 років. Завжди був прикладом для всіх комуністів району, молоді, дітей та онуків.

  Вірний, чуйний товариш, принциповий і вимогливий до себе і підлеглих, завжди вмів підтримати і допомогти у важку хвилину, таким і залишиться в наших серцях.
  Житомирський обком, Бердичівський райком КПУ, товариші-однодумці глибоко сумують з приводу смерті ветерана партії Рубаносова Карпа Кириловича і висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким покійного.