Додому Поминаємо... Співчуття

  Співчуття

  1132
  ПОДІЛИТИСЬ

  Депутатський корпус та виконавчий апарат Бердичівської районної ради щиро сумує з приводу тяжкої втрати – смерті прекрасної людини, доброго господаря, Почесного громадянина Бердичівського району, голови районної ради VI скликання Мулярчука Костянтина Володимировича. У ці сповнені тугою і сумом скорботні дні поділяємо біль непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Костянтина Володимировича. Світлий спомин про нього житиме у пам’яті всіх, хто працював з ним, хто знав, любив та поважав цю гідну людину.


  Районна державна адміністрація, районна рада ветеранів сумують з приводу важкої втрати – смерті Почесного громадянина Бердичівського району Мулярчука Костянтина Володимировича і висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким покійного. Сумуємо разом з вами.


  Виконавчий комітет та депутатський корпус Семенівської об’єднаної територіальної громади сумують з приводу смерті мешканця села Красівка, патріота свого краю, трудівника Мулярчука Костянтина Володимировича та висловлюють щире співчуття рідним та близьким покійного.


  Мешканці Красівського старостинського округу сумують з приводу смерті односельчанина, неодноразового депутата сільської ради Мулярчука Костянтина Володимировича та висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким покійного.


  Колектив Красівської школи сумує з приводу смерті Мулярчука Костянтина Володимировича і висловлює щире співчуття рідним та близьким покійного.


  Районна асоціація фермерів, рада сільгосппідприємств району сумують з приводу смерті свого колеги, колишнього голови колгоспу – Мулярчука Костянтина Володимировича і висловлюють щире співчуття рідним та близьким покійного.