Додому Поминаємо... Співчуття

  Співчуття

  1462
  ПОДІЛИТИСЬ

  Управління освіти і науки, міська профспілка працівників освіти і науки, адміністрація, профспілкова організація БМГГ № 2, вчителі фізичного виховання навчальних закладів міста глибоко сумують і сповіщають, що минає 9 днів з часу, як відійшла у Вічність людина прекрасної душі, доброго серця, вчитель-пенсіонер, ветеран педагогічної праці – Волков Дмитро Дорофійович і висловлюють щирі співчуття членам його сім’ї, рідним, друзям та близьким. Царство Небесне, вічний спокій душі покійного та світла пам’ять.


  Відділ освіти райдержадміністрації, райком профспілки працівників освіти, педагогічна громадськість освітніх закладів району глибоко сумують з приводу передчасної трагічної смерті Мосійчука Володимира Миколайовича – вчителя фізичної культури та предмету “Захист Вітчизни” Половецької ЗОШ І-ІІІ ступенів і висловлюють щирі співчуття членам сім’ї, рідним та близьким. Царство Небесне, вічний спокій його душі та світла пам’ять.


  Вчителі української мови і зарубіжної літератури Семенівської сільської ради висловлюють співчуття вчителю української мови і зарубіжної літератури Великонизгірецької школи Ірині Євгенівні Андронюк з приводу передчасної смерті чоловіка. Сумуємо разом з Вами.