Додому НОВИНИ Співчуття

  Співчуття

  501
  ПОДІЛИТИСЬ

  Управління освіти і науки, міська Профспілка працівників освіти і науки, адміністрація та весь колектив ЗОШ № 7 імені Віктора Пастуха висловлюють глибокі співчуття колишньому заступнику директора ЗОШ № 7 імені Віктора Пастуха Паньковецькій Тетяні Іванівні та її родині з приводу тяжкої втрати – смерті чоловіка, в минулому директора Рафінадного заводу, Паньковецького Дмитра Григоровича. Сумуємо разом з Вами.


  Не стало воїна, трудівника, патріота…
  Управління освіти і науки, міська профспілка освітян, педагогічна громадськість міста сумують з приводу смерті визволителя Бердичева, Почесного громадянина міста, орденоносця, наставника і вихователя молоді – Калинського Миколи Івановича…
  Не стало воїна, трудівника, справжнього патріота Бердичева і України…
  Сумуємо разом з рідними, близькими, друзями…


  Рада Бердичівської міської організації ветеранів України з глибоким сумом сповіщають, що на 101-му році обірвалось життя Почесного громадянина міста, учасника війни 1941-1945 рр., кавалера 6 орденів, людини, яка звільняла наше місто в грудні 1943 р. – січні 1944 р., активного учасника ветеранського руху, людини, яка зробила багато добрих справ в своєму житті Калинського Миколи Івановича і висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким покійного. Хай земля йому буде пухом.


  Колектив Музею історії міста Бердичева висловлює щире співчуття науковому співробітнику Музею Захарчук Наталії Миколаївні з приводу смерті її батька – учасника Другої світової війни, ветерана Шатило Миколи Андрійовича. Сумуємо разом з вами.