Додому Поминаємо... Співчуття

  Співчуття

  1297
  ПОДІЛИТИСЬ

  Адміністрація, профспілковий комітет та колектив обласного госпіталю для ветеранів війни висловлюють глибокі, щирі співчуття лікарю обласного госпіталю для ветеранів війни Аллі Іванівні Фоміній з приводу важкої втрати – смерті мами Галини Аркадіївни.


  Бердичівська районна організація ветеранів сумує з приводу смерті учасника бойових дій с.Скраглівка Волошина Михайла Семеновича та висловлює глибоке співчуття рідним покійного.


  Бердичівська районна організація ветеранів сумує з приводу смерті учасника бойових дій с.Кукільня Стебнівського Петра Івановича та висловлює глибоке співчуття рідним покійного.


  Педагоги-пенсіонери Гришківецького ДНЗ “Сонечко” сумують з приводу смерті методиста-інспектора райво Фоміної Галини Аркадіївни і висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким покійної.


  Бердичівська районна партійна організація “ВО “Батьківщина” висловлює щире співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати – смерті шанованої людини, члена нашої політичної партії з активною громадською позицією Галущак Галини Полікарпівни. Вічна та світла пам’ять назавжди збережеться в наших серцях.


  Колектив Скраглівської ЗОШ І-ІІ ст. глибоко сумує з приводу смерті ветерана Великої Вітчизняної війни Волошина Михайла Семеновича і висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного.