Додому Поминаємо... Співчуття

  Співчуття

  861
  ПОДІЛИТИСЬ

  Фінансове управління виконкому Бердичівської міської ради сумує і висловлює глибоке співчуття головному бухгалтеру Бердичівського УДКСУ Рощенюк Інні Володимирівні та її родині з приводу важкої втрати – смерті чоловіка Рощенюка Сергія Анатолійовича. Сумуємо разом з вами.


  Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради, міська
  профспілка працівників освіти, керівники навчальних закладів, голови профспілкових організацій, вчителі хімії, педагогічна громадськість міста глибоко сумують з приводу трагічної смерті колишнього голови профспілки, вчителя хімії ЗОШ №8 Мариняк Марії Трохимівни та її чоловіка Мариняка Василя Антоновича та висловлюють щирі співчуття сину Мариняку Володимиру Васильовичу, невістці – заступнику директора з навчально-виховної роботи НВК №10 Мариняк Наталії Василівні, рідним, друзям, близьким.  Сумуємо разом з Вами. Вічного життя у Царстві Небесному і спокою.


  Адміністрація, профспілкова організація Бердичівського міського ліцею №15 глибоко сумують з приводу смерті колишньої вчительки хімії Савченко Віри Юхимівни та висловлюють щирі співчуття родині та близьким покійної.


  plohotnКолективи міського хору ветеранів та ансамблю “Бердичі” сумують з приводу смерті Плохотнюка Броніслава Томашевича та висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким покійного.


  Колектив Іванковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів висловлює глибоке співчуття учителю географії Володимиру Васильовичу Мариняку з приводу тяжкої втрати – смерті батьків Василя Антоновича та Марії Трохимівни. Сумуємо разом з вами.


  Адміністрація, профспілкова організація ДНЗ №22 висловлюють щирі співчуття вихователю Марині Сергіївні Любарець та комірникові Надії Іванівні Бабійчук з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті матері та сестри Авраменко Ніни Іванівни та висловлюють щирі співчуття родині та близьким покійної.
  Сумуємо разом з Вами.


  Колектив Швайківської ЗОШ висловлює щире співчуття вчителю початкових класів Ларисі Олександрівні Охремчук з приводу тяжкої втрати – смерті свекрухи Охремчук Марії Артемівни.


  Податківці сумують
  Бердичівська об’єднана державна податкова інспекція сумує з приводу передчасної смерті начальника управління Рощенюка Сергія Анатолійовича та висловлює глибоке співчуття рідним покійного.