Додому Поминаємо... Співчуття

  Співчуття

  1376
  ПОДІЛИТИСЬ

  Управління освіти і науки, міська профспілка працівників освіти, педагогічна громадськість міста глибоко сумують з приводу передчасної смерті директора Бердичівської музичної школи Редчиця Валерія Семеновича та висловлюють щирі співчуття дружині, родині, близьким, друзям. Сумуємо разом з Вами.


  Адміністрація, профспілкова організація ДОЗ “Соколятко” глибоко сумують з приводу смерті працівника табору Михайленка Петра Петровича та висловлюють щирі співчуття родині, близьким, друзям. Царство Небесне.


  Педагогічний та учнівський колективи Іванковецької школи сумують з приводу трагічної смерті випускника школи Лежнюка Сергія Івановича і висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким покійного.


  Випускники Іванковецької школи 2016 року сумують з приводу трагічної смерті однокласника Лежнюка Сергія Івановича і висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким покійного.


  Педагогічний колектив Іванковецької школи висловлює глибоке співчуття колишньому директору школи Швець Марії Леонідівні з приводу передчасної смерті чоловіка Петра Васильовича.