Додому Поминаємо... Співчуття

  Співчуття

  910
  ПОДІЛИТИСЬ

  Адміністрація ТОВ “АТП-11837” глибоко сумує з приводу смерті ветерана підприємства – Почесного автомобіліста Довгого Анатолія Васильовича, який понад 40 років віддав роботі в підприємстві, пройшов трудовий шлях від водія до заступника директора. Професіонал своєї справи, Довгий А.В. всіляко сприяв розвитку підприємства, був вимогливим до себе та свого колективу. Його корисні справи назавжди залишаться в історії підприємства та в пам’яті і серцях колег, друзів.
  Висловлюємо щире співчуття родині та близьким покійного.


  Колектив АС-2 сумує з приводу передчасної смерті начальника Довгого А.В. та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного.


  Адміністрація, профспілкова організація ЗОШ №1 ім. Т.Г.Шевченка висловлюють щирі співчуття вчителю молодших класів Олені Петрівні Іващенко та її родині з приводу тяжкої втрати – смерті батька. Царство Небесне його світлій душі.


  Адміністрація, профспілкова організація ЗОШ №1 ім. Т.Г.Шевченка висловлюють щирі співчуття вчителю інформатики Валерію Леонідовичу Озерчуку та його родині з приводу тяжкої втрати – смерті батька. Сумуємо разом з вами.


  Адміністрація, профспілкова організація та весь колектив ДНЗ №27 глибоко сумують з приводу смерті колишнього кухаря – пенсіонера Степанюк Ганни Михайлівни та висловлюють щирі співчуття родині, близьким, друзям.


  Колектив Іванковецької школи висловлює глибоке співчуття вчителю Ларисі Юріївні Лепешко з приводу смерті батька.


  Колектив Іванковецької школи висловлює глибоке співчуття бібліотекарю Галині Іванівні Бондарчук з приводу смерті брата.