Додому Поминаємо... Співчуття

  Співчуття

  472
  ПОДІЛИТИСЬ

  Відділ освіти райдержадміністрації, райком профспілки працівників освіти, керівники шкіл району, вчителі історії глибоко сумують з приводу передчасної смерті колишнього заступника начальника відділу освіти райдержадміністрації, вчителя історії Семенівської та Скаківської ЗОШ І-ІІ ступенів Ільчука Олександра Олександровича, висловлюють щирі співчуття членам його сім’ї, рідним та близьким. Царство Небесне та вічний спокій.


  Дирекція, профспілковий комітет та всі працівники Семенівської ЗОШ І-ІІ ступенів глибоко сумують з приводу передчасної смерті вчителя історії і правознавства Ільчука Олександра Олександровича та щиро співчувають членам його сім’ї і родини.


  Батьки та учні Семенівської ЗОШ І-ІІ ступенів глибоко сумують з приводу передчасної смерті вчителя історії і правознавства Ільчука Олександра Олександровича та висловлюють щире співчуття рідним та близьким покійного.


  Колектив Гардишівської школи сумує з приводу передчасної смерті Ільчука Олександра Олександровича та висловлює глибоке співчуття рідним та близьким покійного.


  Педагогічний колектив Никонівської ЗОШ І-ІІ ступенів висловлює щире співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті колишнього заступника районного відділу освіти та вчителя історії Ільчука Олександра Олександровича. Вічний спокій і Царство Небесне його душі.