Додому НОВИНИ Влада і громада Стан виробничого травматизму

Стан виробничого травматизму

527
ПОДІЛИТИСЬ

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Бердичеві інформує

Стан виробничого травматизму за перший квартал 2016 року.

За перший квартал 2016 року на підприємствах міста Бердичева сталось 4 нещасних випадки виробничого характеру, що на один випадок більше у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, а саме:

  • в Бердичівському геріатричному пансіонаті (керівник Верцинський В.В.) – нещасний випадок із конюхом, потерпілий одужав.
  • в ТОВ “Бердичівський хлібозавод” (керівник Анучін К.І.), випадок з оператором устаткування безтарного зберігання борошна, травма з можливою інвалідністю, потерпілий на лікуванні.
  • в дитячо-юнацькій спортивній школі міста Бердичева (директор Подгорчук О.І.) – із підсобним робітником, потерпілий на лікарняному.
  • в столярному цеху фізичної особи підприємця Жаврука В.П. – нещасний випадок із столяром, потерпілий на лікарняному.

Серед причин травмування працівників – безвідповідальне відношення деяких роботодавців до створення належних, безпечних і здорових умов праці.

Основним принципом державної політики в галузі охорони праці є пріоритет життя і здоров’я працівників, повна відповідальність роботодавця за створення безпечних умов праці.

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 року № 685/2006 визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні.

У 2016 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом “Стрес на робочому місці: колективний виклик”.

С. Дугай,
страховий експерт з охорони праці
відділення ВД ФССНВ у м. Бердичеві