Додому ІНФОРМАЦІЯ Старі книги ОРО на РРО можна використовувати і далі

Старі книги ОРО на РРО можна використовувати і далі

412
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівська ОДПІ повідомляє продовжувати використовувати раніше зареєстровані КОРО на РРО за старою формою можливо до виникнення першої із подій:

  • закінчення книги ОРО;
  • завершення строку служби або припинення застосування відповідного РРО;
  • виникнення підстав для перереєстрації або скасування реєстрації книги.

Наголошуємо, що такі книги дозволяється перереєстровувати лише у перехідний період – протягом місяця після набрання чинності Наказом №547.

Після спливу зазначеного терміну у разі виникнення підстав для перереєстрації КОРО, здійснюється реєстрація другої або наступної книги ОРО на РРО за новою формою.

Зверніть увагу! Новим порядком ведення та реєстрації РК та КОРО не встановлено норми щодо перереєстрації КОРО у перехідний період.

Заповнення КОРО за старою формою у разі продажу підакцизних товарів

Суб’єкти, діяльність яких пов’язана з реалізацією підакцизних товарів, в касових чеках яких обов’язковим реквізитом є дані про акциз, використовуючи раніше зареєстровані книги ОРО (за старою формою) здійснюють у них записи наступним чином:

1) у назвах граф 6, 7 книги ОРО за старою формою слід дописати знак “/” та відповідно слова “за ставкою акцизного податку”, “сума акцизного податку”;

2) за наявності розрахункових операцій за товари підакцизної групи послідовно вносяться:

  • у графу 6 – суми розрахунків, що оподатковуються за ставкою податку на додану вартість, “/”, суми розрахунків, що оподатковуються за ставкою акцизного податку;
  • у графу 7 – сума ПДВ, “/”, сума акцизного податку.

У суб’єктів господарювання, діяльність яких не пов’язана з реалізацією підакцизних товарів, касові чеки, що друкуються РРО, не містять даних про акцизний податок та відповідні графи 7, 9 книги ОРО будуть залишатися не заповненими. Відповідно, ці суб’єкти господарювання можуть продовжувати використовувати раніше зареєстровані книги ОРО без внесення до них будь-яких змін до виникнення зазначених вище підстав для припинення використання книги.

І наостанок, зазначимо, що з дня набрання чинності Наказу №547 (з 26.07.2016 р.) перші, другі та наступні КОРО на РРО мають реєструватись виключно за новими формами.

Бердичівська ОДПІ