Додому НОВИНИ Влада і громада “Стрункі весла” Бердичівського хлібозаводу – перемогли!

“Стрункі весла” Бердичівського хлібозаводу – перемогли!

531
ПОДІЛИТИСЬ

Цими святковими вихідними у м. Ковелі азартом і драйвом прогриміли змагання з Драгонботу 2018 року між командами холдингу “Хлібні Інвестиції”.

Участь у змаганнях взяли 6 команд: “Стрункі весла” – збірна Бердичівського хлібозаводу (м. Бердичів), Франківські Батони – збірна Івано-Франківського хлібокомбінату (м. Івано-Франківськ), Адреналін – збірна Першого столичного хлібозаводу (м. Нові Петрівці), Буковинські Бандюгани – Збірна Чернівецького хлібокомбінату (м. Чернівці), Перці – збірна Теремно (м. Луцьк) і жіноча збірна – “Цариці”, до якої увійшли працівниці усіх заводів холдингу “Хлібні Інвестиції”.
Команда Бердичівського хлібозаводу, не була б справжньою Бердичівською командою, як би повернулась додому з порожніми руками.

Після першого запливу команда “Стрункі весла”, переповнившись адреналіном і азартом, стрімко увірвалася до фіналу, де продовжила змагатися з достойними командами суперників.

За перший Кубок з Драгонботу, що став своєрідним символом змагання, була жорстока боротьба, але за рахунок злагодженої командної роботи та шаленої групи підтримки, яка підтримувала емоційно, додаючи драйву своїм запальним танцем, наші земляки, залишивши позаду усіх суперників, вибороли таку бажану перемогу.

В житті, як і в бізнесі, важлива злагоджена робота команди і перемагає не команда зірок, а команда-зірка.

Прес-служба Бердичівського хлібзаводу.