Додому НОВИНИ Влада і громада Суд Житомирської області виніс вирок

Суд Житомирської області виніс вирок

34
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області виніс вирок обвинуваченому у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту, а також збуті наркотичних засобів.

За принципової позиції прокурорів Бердичівської окружної прокуратури 23.02.2023 вироком Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання та зберігання з метою збуту та збут наркотичних засобів), засуджено до покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки з конфіскацією всього належного йому особистого майна.

Судовим розглядом встановлено, що місцевий мешканець м. Бердичева, за допомогою мобільного телефону, використовуючи всесвітню мережу Інтернет, зв’язався із невстановленою особою та домовився із нею про спільний продаж наркотичних засобів на території м.Бердичева. У зв’язку із чим, ним було замовлено у невстановленої особи особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено, – канібас вагою більше 15 г.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, мешканець м. Бердичева почав розповсюдження наркотичного засобу на території м. Бердичева, передаючи фотографії місця «закладки» з зазначенням геолокації даного місця.

При призначенні покарання суд врахував відсутність попередніх судимостей, щире каяття і активне сприяння розкриттю злочину.

Судове рішення законної сили не набрало.