Додому НОВИНИ Влада і громада Суд задовольнив клопотання прокурора та відсторонив виконувача обов’язків директора від виконання обов’язків...

Суд задовольнив клопотання прокурора та відсторонив виконувача обов’язків директора від виконання обов’язків строком на 2 місяці

97
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівським відділом поліції здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати грошових коштів керівником Бердичівського  вищого навчального закладу освіти.

Під час досудового розслідування встановлено, що керівник закладу, шляхом підробки офіційних документів, у яких щомісяця зазначав про нібито наявність на робочому місці власного водія, який після призначення на посаду жодного дня фактично не пропрацював на зазначеній роботі, кожного місяця розтрачував бюджетні кошти, які виділялись на заробітну плату останнього.

Дії підозрюваного органом досудового розслідування кваліфіковано за ч.1 ст.366 та ч.4 ст.191 КК України, як  внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей та розтрата чужого майна, яке перебувало у віданні особи, вчинена шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в умовах воєнного стану.

За клопотанням прокурорів Бердичівської окружної прокуратури, з метою унеможливлення тиску на свідків, які перебувають у підпорядкуванні останнього, а також унеможливлення спотворення речових доказів у кримінальному провадженні, судом 23.02.2023 відсторонено підозрюваного від посади строком на 2 місяці.

Наразі досудове розслідування триває.

У разі визнання винним, підозрюваному загрожує покарання на строк до 8 років позбавлення волі  з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.