Додому НОВИНИ Культура “Сузір’я талантів” в Бердичівському районі

“Сузір’я талантів” в Бердичівському районі

379
ПОДІЛИТИСЬ

18 травня 2018 року відбувся перший творчий звіт закладу позашкільної освіти Бердичівського району під назвою “Сузір’я талантів”. На заході було відзначено талановиту, обдаровану молодь, яка протягом навчального року показала найвищі результати на Всеукраїнських та обласних учнівських олімпіадах, інтелектуальних та творчих конкурсах.

Кращі школярі району мали змогу продемонструвати свої вміння та навички в номінаціях художньо-естетичного, науково-технічного, декоративно-прикладного, дослідницько-експериментального, військово-патріотичного, еколого-натуралістичного, фізкультурно-спортивного та туристсько-краєзнавчого спрямування.

Голова районної ради Софія Томашевська привітала присутніх та зазначила, що стати першим не легко, а залишитися першим досить складно, а також, що Бердичівський район має багато талановитих дітей, якими можна пишатися. І такі результати – це щоденна кропітка праця вчителів, учнів та їхніх батьків.

Від районної ради Софія Томашевська вручила переможцям Всеукраїнських та обласних олімпіад подяки та подарунки.

Почесними грамотами, дипломами, подяками і подарунками відзначили талановитих дітлахів заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Деліу, директор Будинку дитячої та юнацької творчості Оксана Мельниченко.

За сумлінну творчу працю, особистий внесок у виховання молоді та розвиток позашкільної освіти Бердичівського району Подякою районної ради відзначено директора БДЮТ Оксану Мельниченко.

Атмосферу свята створювали також художні номери у виконання учнів шкіл району та працівників районного Центру культури та дозвілля.

Прес-служба районної ради.