Додому НОВИНИ Влада і громада Схід села у Слободищах

Схід села у Слободищах

771
ПОДІЛИТИСЬ

1 квітня у селі Слободище проведено загальні збори громадян за місцем проживання так званий у народі схід села.

Від районної влади на зібрання завітали голова районної ради Максим Самчик, начальник відділу з питань правового забезпечення діяльності ради, комунальної власності та регулювання земельних відносин Сергій Воронович та начальник відділу будівництва та архітектури райдержадміністрації Наталія Смірнова. Захід відбувся у місцевому будинку культури.

Схід села розпочався з виступу сільського голови Романа Кваши, який ознайомив присутніх із порядком денним та наголосив громадянам на важливості питань, які мають розглядатися.

Зокрема вирішували питання благоустрою села, а саме: прибирання території сміттєзвалища, розчищення дерев на місцевому кладовищі, очищення від сміття прибережної зони ставка. Жителі громади прийняли рішення проводити кожного тижня “чистий четвер”, що дасть можливість значно покращити благоустрій території.

Порушено питання про ремонт автомобіля для використання громадою та приведення в належний стан їдальні, яка в подальшому буде використовуватись для організації різноманітних заходів та слугуватиме на користь громади.

Найактуальніше питанням, яке розглянула громада – це місце розташування церкви до зведення якої має долучитися та допомогти коштами депутат районної ради, місцевий фермер Олег Шевчук.

В цілому схід села пройшов у конструктивному діалозі. Хоча сільський голова дещо був стурбований відсутністю на заході представників молодого покоління і тому закликав молодих людей не бути байдужими до такого роду заходів та долі громади села Слободище.