Додому НОВИНИ Бізнес Сьогодення Бердичівського авторемзаводу

Сьогодення Бердичівського авторемзаводу

839
ПОДІЛИТИСЬ

Розповідає його директор Микола Петрович Петрунько, який працює тут із 1989 року, починав свою діяльність рядовим постачальником:

«Головним я вважаю те, що нашому колективу вдалося зберегти у доброму стані все обладнання. Ми якісно виконуємо всі види капітальних ремонтів двигунів усіх марок, зокрема «Москвич», «Жигулі», ГАЗ-24 «Волга», ГАЗ-51, -52, -53, ЗІЛ-130. Тут також налагоджено ремонт двигунів легкових та вантажних іномарок. На підприємстві можна капітально відремонтувати двигуни тракторів Д-240, Д-245, Д-260, ЯМЗ та автомобілів «КАМАЗ». Проводимо також ремонт сільгосптехніки: сівалок, культиваторів та іншої техніки, у тому числі по замовленню населення».

Анатолій Радіонов.

Ми пересвідчились, що на цьому підприємстві створені всі умови для ремонту двигунів. Є в достатній кількості токарні, розточувальні, шліфувальні верстати. Підприємство повністю забезпечене запчастинами на всі види робіт. Термін по капітальному ремонту становить від 4 до 10 днів, дається гарантія, проводиться обкатка після ремонту. Ціни значно нижчі у порівнянні з іншими підприємствами.

Микола Петрович гордиться своїми працівниками – професіоналами високого рівня. Головний інженер Анатолій Іванович Радіонов пройшов шлях токаря, слюсаря, шліфувальника. Майстер виробництва Василь Іванович Олексюк та слюсар Юрій Михайлович Дорощук теж мають значний досвід та авторитет серед автомобілістів.

Звертайтесь за кваліфікованою допомогою: тел. (096) 974-15-13, (067) 582-15-46. Адреса: м. Бердичів, вул. Владислава Буковинського, 3 (колишня вулиця Індустріалізації).

Підготував Віталій БЕЗПАЛЬКО.

Юрій Дорощук.
Василь Олексюк.