ПОДІЛИТИСЬ

Напередодні новорічних свят усі діти, а іноді й дорослі, мріють хоч на годинку потрапити в зимову казку. Але частіше така мрія виникає тоді, коли на календарі середина грудня, а справжньою зимою навіть не пахне. Та для тих, хто вірить в чудеса і вміє їх наближати, бажання зустрітися з Зимою – не проблема.

Зима-чарівниця 15 грудня вже завітала в районну бібліотеку для дітей (смт. Гришківці). Про те, що її тут з нетерпінням чекали, свідчила казкова передноворічна атмосфера, створена фантазією бібліотекарів, спритними руками найактивніших користувачів бібліотеки та артистичними здібностями учнів молодших класів Дмитрівської школи.

Головним наповнювачем заходу, який відбувся в читальній залі бібліотеки, стали кращі творчі роботи учасників конкурсу сімейних історій “Коли мої тато і мама були маленькими”. Їх презентації проходили між веселими іграми, які проводила з дітьми Зима-чарівниця. Критеріями оцінки робіт стали: відповідність темі, захоплюючий зміст та оригінальне оформлення. Перше місце здобули: Куліш Софія (с.Красівка) та Стадник Каріна (с.Слободище), друге – Коваль Богдана (с.Мирославка) та Білоус Олена (с.Никонівка), третє – Чухрай Ілля (с.Осиково), Дудар Вадим (смт. Гришківці) та Блищик Аня (с.Озадівка).

IMG_4856_1Присутній на святі начальник відділу культури і туризму Бердичівської райдержадміністрації Л.П. Кобилінський подякував дітям за спогади дитинства: барвисті, веселі й теплі; за можливість доторкнутись до історій, знайомих кожному дорослому. Дитинство – це святість, це нетлінний скарб, і як не склалося б воно, там завжди знайдеться щось приємне і незабутнє. Леонід Петрович відмітив важливість таких бібліотечних заходів, адже вони не тільки розвивають творчі здібності дітей, а й сприяють зміцненню родинних зв’язків, спонукають до спільних захоплень, які роблять життя сім’ї повноціннішим і цікавішим.

Учасники конкурсу отримали грамоти, подяки та подарунки, а всі діти – солодкі гостинці.

Працівники районної бібліотеки для дітей щиро вдячні батькам, вчителям, працівникам сільських книгозбірень за співпрацю і впевнені, що кожна хвилина, проведена дітьми в бібліотеці, принесе їм чимало користі, зігріватиме їхні серця приємними спогадами, а життя розфарбовуватиме в яскраві кольори.

В. Вдовиченко, провідний бібліограф
районної бібліотеки для дітей.