Додому НОВИНИ Бізнес «Таксі 6000» – служба нового покоління!

«Таксі 6000» – служба нового покоління!

226
ПОДІЛИТИСЬ

20 липня 2016 року в Бердичеві було прийнято та виконано перше замовлення службою «Таксі 6000». З цього часу ми наполегливо працюємо над постійним поліпшенням якості обслуговування, щоб завоювати довіру клієнтів та надавати послугу високої якості.

Її головний ресурс – висока кваліфікація, досвід, доброзичливість і відповідальність персоналу, коректність та ввічливість у стосунках з клієнтами і партнерами.
Служба «Таксі 6000» проводить різноманітні акції, вводить систему лояльності та пропонує знижки.

Успішно працює розроблений додаток до смартфонів, для виклику таксі без участі оператора, Ви просто декілька разів натиснувши на екран пристрою викликали машину та отримали знижку на перше замовлення та в подальшому з кожного замовлення Ви отримуєте бонуси, котрими можете розрахуватись за проїзд, та в додатку можливий розрахунок банківською карткою.

Також служба «Таксі 6000» надає послуги таксі по безготівковому розрахунку, для юридичних осіб – підприємств та закладів різної форми власності, як для приватних так і для державних організацій, з наданням повного пакету документів для звітності – служба «Таксі 6000» ліцензований перевізник.

Головний принцип діяльності служби «Таксі 6000» – працювати для людей. Ми дбаємо про своїх клієнтів, для цього ми створили відділ контролю якості роботи служби! При виникненні спірної ситуації або скарги на дії служби можна відразу ж зателефонувати до відділу або написати через зворотній зв’язок з сайту та залишити відгук. Ми знайдемо причини непорозуміння та усунемо їх, а актуальні пропозиції – впровадимо в роботу.

Якщо замовлення було зірвано з технічних причин або з вини працівників служби, то в межах міста поїздка для клієнта буде безкоштовною – за рахунок служби «Таксі 6000».

Наберіть «6000» та ми Вам обов’язково передзвонимо. Колектив служби уважно слідкує за тим, щоб максимально забезпечити комфорт, якісне обслуговування та економію для клієнта.

«Таксі 6000» – завжди на боці замовників!

Зайнявши позиції лідера у сфері перевезення, служба «Таксі 6000» прагне надавати послуги європейського рівня, постійно вдосконалюватися і тримати професійну планку максимально високо. Співробітники фірми відкриті для співпраці: вони готові вислухати кожного замовника, водія і партнера, врахувати їх зауваження та пропозиції щодо сервісу.

Якщо Ви вирішили стати водієм таксі, то приєднуйтесь до колективу «Таксі 6000», оформлення ліцензії, безкоштовний плафон («маячок») із логотипом та все необхідне для роботи ми надаємо.

Служба постійно здійснює набір водіїв, враховуючи їх інтереси та проводячи навчання й стажування. До того ж дає шанс придивитися і зрозуміти: чи подобається робота.

Служба «Таксі 6000» успішно розвивається та міцно «стоїть на ногах», ми піклуємось про своїх клієнтів!