Додому НОВИНИ Влада і громада Твоє місто – твій дім!

Твоє місто – твій дім!

933
ПОДІЛИТИСЬ

Щороку, у третю суботу квітня, коли наша планета вже готова до весняного оновлення, в Україні відзначають День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи. Це і озеленення територій, і прибирання рідного міста. До цього дня 16 квітня в Бердичеві пройшла акція “Твоє місто – твій дім!”. Організатором заходу стала ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, яка провела акцію спільно зі студентами Бердичівського педагогічного коледжу та просто не байдужими жителями міста. Було прибрано набережну річки Гнилоп’ять.

Суть даної акції було не лише генеральне прибирання набережної, а й показати жителям міста, що Бердичів – це місто, в якому ми живемо, це наш дім, і потрібно, що б він завжди залишався чистим та охайним. Було зроблено багато роботи, що б до Великодня наше місто стало охайнішим. Але важливо не забувати, що потрібно не лише кожного року проводити такі акції, але й самим зберігати чистоту рідного міста. Адже в цьому місті живемо ми з вами, наші батьки, діти, друзі.

Дякуємо всім не байдужим, хто долучився до даної акції, та організатору – Вдовиченку Андрію за проведену роботу. І пам’ятаймо, що наше місто – це наша домівка, збережемо її чистою!

Ірина Печковська
прес-цент “Об’єднання “САМОПОМІЧ”

img_8061_1 SjQxo2lR2hM_1 inMmPWTtbRk_1 img_8070_1