Додому Вітання Територіальний центр соціального обслуговування Бердичівського району дякує

Територіальний центр соціального обслуговування Бердичівського району дякує

799
ПОДІЛИТИСЬ

Говорять, що за своєю силою горе однієї людини може переважити щастя мільйонів. Щоб не залишатись наодинці з бідою, повинен бути хтось, хто цьому зарадить. Захистити одиноких непрацездатних громадян від проблем сьогодення, від байдужості оточуючих, відчувати себе корисними і потрібними покликані працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бердичівського району.

Ми всі разом вирішуємо дуже багато різноманітних і складних питань, щоб полегшити нелегке життя тих, хто знаходиться в нас на обслуговуванні.

Але без допомоги наших постійних благодійників це було б важко зробити. Отож хочемо висловити нашу вдячність і вдячність наших підопічних за надану благодійну допомогу і сподіваємось на вашу подальшу співпрацю:

директор Бердичівського кооперативного ринку Адамчук А.В., БФ “Хлібний дім” м.Житомир Маргуліс А.Н., ФОП Оноприйчук, ПП Верещак, ТОВ “Щедра нива”, ПП Мкртчян Г.К., СТОВ “Озадівське” Сінько В.В., ПП Кароля, ПП Лисюк О.В., Ковтонюк Л.А. (с. Великі Низгірці), ПП Агеєв М.В. (с. Швайківка), ПП Пухалівецька О.В., Вітусевич В.Й. (смт. Гришківці), ПП Левіцький В.В. (с. Мирославка), ТОВ АТК Бойченко С.В. (с. Буряки), Андріяшівка – Агро Білик О.А., “Норм-Агро” Унгурян І.М. (с. Половецьке) та інші.

Користуючись нагодою хочемо привітати всіх Вас з Новорічними та Різдвяними святами.

Щиро бажаємо міцного здоров’я, миру та злагоди у ваших оселях.

Щоб у Новому році здійснилися всі ваші сподівання, реалізувалися плани й починання. Успіху вам і добробуту!

Територіальний центр соціального
обслуговування (надання соціальних послуг)
Бердичівського району