Додому НОВИНИ Влада і громада Тиждень безпеки життєдіяльності у загальноосвітній школі-інтернат

Тиждень безпеки життєдіяльності у загальноосвітній школі-інтернат

680
ПОДІЛИТИСЬ

З метою навчання дітей правилам безпечної життєдіяльності у навчально-виховних закладах району рятувальники спільно із освітянами проводять Тиждень безпеки життєдіяльності.

22 квітня у загальноосвітній школі-інтернат І-ІІІ ступенів, педагогічним колективом навчального закладу, начальником навчально-методичного центру цивільного захисту та фахівцями Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС в області у рамках Тижня БЖД проведено день цивільного захисту.

DSC02136_1Такі заходи проводяться щорічно і є своєрідним першим етапом підсумкових заняття з практичної перевірки рівня знань та навичок отриманих учнями упродовж року, а також у якості підготовки захисту навчального закладу до можливості виникнення надзвичайних ситуацій чи події.

Спочатку рятувальники провели з дітьми профілактичні бесіди з питань дотримання вимог безпеки життєдіяльності у весняно-літній період і навели приклади найпоширеніших пригод у цей період. А вже наприкінці заходу, на подвір’ї школи-інтернату вогнеборці продемонстрували дітворі пожежно-рятувальну техніку та спорядження, а також процес гасіння умовної пожежі.

Пилипчук В.О., головний фахівець
Бердичівського міськрайонного відділу Управління
ДСНС України у Житомирській області

DSC02138_1