Додому НОВИНИ Тиждень фізичної культури і спорту в Бердичівському районі

Тиждень фізичної культури і спорту в Бердичівському районі

1367
ПОДІЛИТИСЬ

Олімпійський урок у Великоп’ятигірській школі
В рамках Всеукраїнського олімпійського тижня та з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту у Бердичівському районі відбулась низка заходів, у школах пройшли Олімпійські уроки. Деякі з них відвідало керівництво району.

Так, голова райдержадміністрації Е.Є. Томашевський, перший заступник голови райдержадміністрації Т.В. Наумчук, заступник голови районної ради Ю.Ю. Волошин, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Г.М. Галущак, начальник відділу освіти В.Л. Муренко побували у Великоп’ятигірській ЗОШ І-ІІ ступенів.

Педагогічний та учнівський колективи школи провели  урочисту лінійку, на якій старші учні змістовно розповіли для менших наступників історію Олімпійських ігор, усі разом заспівали Гімн України, заслухали привітання від гостей заходу та пішли на спортивний майданчик школи, аби День фізичної культури і спорту пройшов, як належить, активно.

SL746646_1Директор ДЮСШ Ю.В. Легкий організував разом із вчителями фізичної культури міжшкільні командні змагання. Тут були представлені збірні команди зі Старосолотвинської ЗОШ, Великоп’ятигірської ЗОШ, Малосілківської ЗОШ, Райгородоцької ЗОШ, Семенівської ЗОШ та Хажинської ЗОШ. Юні спортсмени змагалися у різноманітних видах спорту. Це і елементи футбольної гри, і біг на коротку та довгу дистанції, і бадмінтон, і міні-футбол.

Переможцями у спортивних змаганнях стали команди: І місце – Семенівська ЗОШ, ІІ – Райгородоцька ЗОШ, ІІІ – Старосолотвинська ЗОШ. Усі учасники змагань були нагороджені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та цінними подарунками.

Нехай перемоги у міжшкільних змаганнях і спартакіадах приносять молодому підростаючому поколінню неабияке задоволення, спонукають їх до підкорення нових вершин і здобутків.

Олімпійський урок у Маркушівській школі
Олімпійський урок у Маркушівській ЗОШ відвідала перший заступник голови райдержадміністрації Т.В. Наумчук і начальник відділу освіти В.Л. Муренко. У школі є традиція – у День фізичної культури і спорту відзначати свято – День спортивного костюму. Тому усі, від першокласника до випускника, від вчителя до директора були одягнені у спортивні костюми.

SL746624_1У актовій залі школи зібралися учні і вчителі на загальношкільний урок. Сюди завітали визначні постаті у спорті – бердичівляни, наші земляки, подружжя Олішевських. Юлія – заслужений майстер спорту України, чемпіонка Європи з легкої атлетики, учасниця Олімпійських ігор у Лондоні, та В’ячеслав – майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України з легкої атлетики, учасник Чемпіонату Європи. Почесним гостем на заході був начальник обласного управління з фізичного виховання і спорту України Зорнік Володимир Романович, який, до речі, є тренером спортсменів.

Перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Володимирівна Наумчук, привітала всіх присутніх зі святом, побажала успіхів і натхнення у справах. Учням наголосила, що кожен, хто хоче досягти висот, має багато і наполегливо працювати.

Серед школярів провели вікторину на олімпійську тематику, найактивніших учасників було нагороджено подарунками. По закінченню урочистостей до уваги присутніх було запропоновано флешмоб. Далі продемонстрували естафетні змагання учнівські збірні команди Маркушівської школи “Олімпік” та “Спартанці”. Команди-учасниці за участь були нагороджені яскравими щоденниками. Також учні 10-11 класів мали змогу поспілкуватися зі спортсменами-чемпіонами за “круглим столом”, де останні ділилися досвідом та розкривали таємниці свого успіху.

Слід зазначити, що у вересні 2014 року колектив Маркушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів був нагороджений Дипломом від Національного олімпійського комітету України за активну участь у проведенні Олімпійського уроку в рамках Всеукраїнського тижня фізичної культури і спорту та Олімпійського тижня.

Суттєвим є те, що спорту і фізичному вихованню дітей в школах Бердичівського району приділяється багато уваги, адже пропаганда здорового способу життя серед молодого покоління, – що може бути важливіше?!

Прес-служба райдержадміністрації.

SL746640_1 SL746641_1