Додому НОВИНИ Влада і громада “Ти – особливий”

“Ти – особливий”

495
ПОДІЛИТИСЬ

Першого грудня громадська організація “Насіння Надії” провела свято з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю під назвою “Ти – особливий”.

Народний депутат України Олександр Ревега привітав теплими словами родини, які виховують дітей із інвалідністю, та їх діток. З привітальним словом виступили також заступник міського голови Валентина Адаменко та завідувач служби соціального захисту населення Тетяна Омелянчук.

Дітки недільної школи та молодіжного служіння церкви “Різдва Христового”, у приміщенні якої проводилось свято, привітали особливих діток радісним співом прославлення Господа Ісуса Христа. А молодь піснями з рухами розважала малечу.

У концертній програмі, яку вели ведучі Тетяна Тищенко та Василіса Малаховська, виступили маленькі артисти. Так, вихованець групи денного догляду Вадим Левчук представив свій коронний номер “Людина-оркестр” – у його виконанні прозвучала новорічна пісенька. Учениця ЗОШ № 1 Вероніка Тищенко заспівала пісню “Океани” групи “Hillsong”, її спів порадував присутніх. Богдан Черній, найменший при народженні хлопчик України, прочитав вірш для наших підопічних, чим розчулив серця матусь.

Зі школи-інтернат селища Гришківці приїхали восьмеро учнів 7-го класу з класним керівником Наталією Павлівною. Вони представили чудову програму: діти розказували вірші та виконали такий танок на славу України, що гості просльозилися.

Юнак в інвалідному візку Давід Збиковський разом із хореографом Зоряною Вознюк виконали танок закоханих, в якому неможливе стало можливим. І це реальність для кожної дитини, для кожної матусі, яка не ставить крапку на вихованні власної дитини, а вважаючи її особливості привілеєм, продовжує її розвиток.

Це й підтвердила матуся особливої дівчинки Анастасія Вігінська, яка є волонтером та замісником керівника ГО “Насіння Надії”. Вона розповіла про роботу організації впродовж року, що минає, про відвідування інтернатів для таких дітей і закликала дорожити ними, бо вони неповторні, особливі та талановиті.

Керівник святкової майстерні “Lollipops” Інна Клімова, як справжня фея, веселила та розважала діток бульбашково-кольоровим шоу. Їй у цьому допомагав м’якенький добрий медведик Тедді.

Присутнім на заході продемонстрували два відеосюжета про роботу громадської організації “Насіння Надії” та цьогорічні табори відпочинку для сімей, які виховують дітей із особливими потребами.

Дітей з особливими потребами вгощали смаколики від спонсорів, помічників та майстрів-поварів, за що їм окрема подяка.

Наостанок церква “Різдва Христового” та, зокрема, Петро Леонідович Стахов і Людмила Миколаївна Боцян вручили дітям із особливими потребами смачні та корисні пайки. А народний депутат України Олександр Ревега люб’язно надав підопічним автобус, за допомогою якого цього морозного дня учасників заходу доставили по домівках.

Громадська організація “Насіння надії” щиро дякує усім, хто не лише цього дня, а й щоденно допомагає особливим дітям та їх батькам у наш непростий час.