Додому ІНФОРМАЦІЯ ТОВ “СТРАТЕГІЯ СМАРТ ЛЮКС” має наміри отримати дозвіл

ТОВ “СТРАТЕГІЯ СМАРТ ЛЮКС” має наміри отримати дозвіл

802
ПОДІЛИТИСЬ

ТОВ “СТРАТЕГІЯ СМАРТ ЛЮКС”
має наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря по АЗС №20 в комплексі з АГЗП за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 69-а.

АЗС в комплексі з АГЗП призначені для заправлення паливом легкових і вантажних автомобілів. Передбачено зберігання та реалізація бензинів, дизельного палива та скрапленого вуглеводневого газу (суміш пропан-бутану).

Число забруднюючих атмосферу речовин – 5. Це: пари бензину та вуглеводних граничних (при роботі АЗС), пропан, бутан та одорант СПМ (суміш природних меркаптанів) (при роботі АГЗП). Загальна кількість викидів становить по АЗС №20 в комплексі з АГЗП – 0,695 т/рік.

Діяльність АЗС відповідає всім нормам і вимогам Закону України “Про охорону атмосферного повітря”, документи, у яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, будуть передані на розгляд в Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації.

Зацікавлену громадськість, яка бажає дати свої відгуки і пропозиції з питання експлуатації цього об’єкта, просимо звернутись в органи Бердичівської міської державної адміністрації:
Адреса: пл. Центральна, 1, м. Бердичів, Житомирська область, 13300 Тел.: (4143) 2-00-41.

Офіційний веб-сайт: http://www.berdychiv.com.ua/

Термін подання громадських зауважень 30 календарних днів з дати опублікування.