ТОВ “ФОРТУНА СІТІ ТОРГ” має наміри отримати дозвіл

ТОВ “ФОРТУНА СІТІ ТОРГ” має наміри отримати дозвіл

438
0
ПОДІЛИТИСЬ

ТОВ “ФОРТУНА СІТІ ТОРГ” має наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря по наступних об’єктах: АЗС №18 за адресою: м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156; по АЗС №20 в комплексі з АГЗП за адресою: м. Бердичів, вул. Європейська, 69-а.

Число забруднюючих атмосферу речовин по АЗС №18 – 2. Це: – пари бензину та вуглеводних граничних. Загальна кількість викидів становить по АЗС №18 – 0,472 т/рік.

Число забруднюючих атмосферу речовин по АЗС №20 в комплексі з АГЗП – 5. Це: – пари бензину та вуглеводних граничних, пропан, бутан та одорант, СПМ. Загальна кількість викидів.

Діяльність АЗС відповідає всім нормам і вимогам Закону України “Про охорону атмосферного повітря”, документи, у яких обґрунтовуються обсяги викидів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, будуть передані на розгляд в Управління екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації.

Зацікавлену громадськість, яка бажає дати свої відгуки і пропозиції з питання експлуатації цих об’єктів, просимо звернутись в органи Бердичівської районної державної адміністрації:

Адреса: 13300, Житомирська обл., м. Бердичів, пл. Центральна, 1. Тел.: (4143) 2-00-41. Термін подання громадських зауважень 30 календарних днів з дати опублікування.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ