Додому Колонка редактора Трагедія у Волновасі – продовження біди і болю…

Трагедія у Волновасі – продовження біди і болю…

627
ПОДІЛИТИСЬ

Снаряд, який вибухнув за 5 метрів від автобуса “Богдан”, що зупинився на блокпосту, приніс неждану смерть 12 його пасажирам та півтора десятка було поранених. Ця трагедія стала продовженням біди і болю вже мільйонам українських сімей по всій Україні: тисячі вбитих і поранених, сотні тисяч переселенців, що покинули рідні домівки, які кожен день живуть у тривозі за себе, за своїх рідних та близьких.
Коли Петро Порошенко став Президентом України, то заявив, що антитерористична операція повинна тривати не місяці, а години. Але, на жаль, вона триває і досі… І це вже не АТО, а повномасштабна війна. І вона йде в Європі.
Невже політики світу не розуміють, що її продовження може стати початком чогось страшного… І тоді не стане ні бідних, ні багатих, ні олігархів, ні бомжів…
Думайте всі разом, щоб трагедіям не було продовження.

Монолог фермера – 2
В продовження вже сказаного у попередньому номері газети, хотів би ще раз зазначити, що ніякі нові і новітні бюджети не вирішать проблем, якщо і надалі буде творитись несправедливість. Як свідчать іноземні експерти, українські зернотрейдери за вирощене нами зерно і продане ними за кордон, отримують аж 19% комісійних, коли навіть в США за такі ж операції їх колеги отримують лише 1-3%. Коли ж вони наїдяться?
А хіба цей надлишок не можна було б спрямувати на дешеві кредити для фермерів, придбання техніки, добрив, засобів захисту?

zaliznyyЗ ювілеєм Вас, доброчинцю!
Громадські організації людей з обмеженими можливостями Бердичівщини щиро вітають свого благодійника Петра Миколайовича Залізного з 50-річним ювілеєм і безмежно вдячні йому за всі його гарні справи.
Здоров’я Вам, шановний, і подальших успіхів на ниві добра і допомоги!

Різдвяний концерт християн-євангелістів
Хоча дуже важким і навіть трагічним був минулий рік, але вже традиційно представники євангельських церков Бердичева в міському Палаці культури зібралися разом, аби просити Бога, щоб він дав нам змогу отримати радісну новину, дав нам надію на мир, на благополуччя. Дав свою любов і злагоду в кожний дім.
Пастори євангельських церков зазначали, що з святом Ісусового народження обов’язково прийде мир та спокій в Україну.
Дорослі та дитячі міжцерковні хори, родинні ансамблі, тріо та дуети християн-євангелістів порадували присутніх гарним співом та своєю переконаністю в тім, що Бог благословить наш народ.

Володимир Кравченко.