Додому НОВИНИ Влада і громада Традиції – незмінні.

Традиції – незмінні.

1028
ПОДІЛИТИСЬ

Вже стало доброю традицією в КНЗ “Бердичівська спецшкола-інтернат”, що знаходиться в смт. Гришківці у День Святого Миколая, новорічні та різдвяні свята зустрічатися зі своїми друзями-спонсорами.

В цьому році до нас в гості завітали працівники Бердичівської міськрайонної прокуратури, нотаріуси м. Житомира, працівники Бердичівської виправної колонії № 70, компанія МТС Україна, представники Благодійного фонду “Головна лінія допомоги” та БФ “Сяйво”, наші давні друзі – прихожани Церкви ЄХБ, студенти та викладачі Житомирського державного технологічного університету.

29 грудня до вихованців школи завітали представники медичного коледжу: заступник директора з гуманітарних питань та виховної роботи Гороф’янюк Тетяна Аланівна, голова Студентської ради, студентка 46 М групи “Сестринська справа” Солодка Наталя, а також заступник голови Студентської ради, студентка 32С групи відділення “Лікувальна справа” Разгонова Єлизавета. Вже другий рік поспіль друзі з медичного коледжу приїздять до вихованців школи з чудовими подарунками, які купують за власні кошти.

В цьому році в медичному коледжі з 08.12 по 19.12 з ініціативи Студентської ради відбулася акція “Янголи милосердя”, в якій взяли участь усі студенти та викладачі. За зібрані кошти вони придбали для шкільної кімнати соціальної адаптації необхідні іграшки для організації побутових сюжетно-рольових ігор “Кухня”, “Лікарня”, “Господарочка”, тощо.

Вихованці школи, адміністрація і педколектив щиро вдячні усім, хто прийняв участь в акції “Янголи милосердя”, а також директору медколеджу Петру Володимировичу Клименюку за постійну підтримку усіх добрих справ і пропозицій, які організовує і пропонує Студентська рада коледжу.

Уклінно дякуємо усім, хто завітав до нашого закладу у ці святкові дні. Нехай ваші добрі справи стануть традиційними, а наша дружба з вами буде  довгою і щирою.

Колектив школи.