Додому НОВИНИ Турнір пам’яті Павла Володимировича Ящука

Турнір пам’яті Павла Володимировича Ящука

552
ПОДІЛИТИСЬ

yashuk_turnirЦими вихідними на стадіоні с. Романівка, Бердичівського району розпочався турнір пам’яті Павла Володимировича Ящука, бійця батальйону “АЙДАР”, який героїчно загинув при обороні Луганського аеропорту в липні 2014 року. Організаторами турніру виступили ВПК “Айдар” та Бердичівська районна федерація футболу за сприяння Бердичівської районної ради. У турнірі розпочали участь 6 команд: “Арсенал” (с. Гардишівка), “Сокіл” (с. Мирославка), “Поліський Партизан” (Бердичівський район), “Хмельовик” (с. Рея), “Колос” (с. Кикішівка), “Юніор” (м. Бердичів). Методом жеребкування команди було розбито на дві підгрупи. За результатами ігор в підгрупах було визначено команди, які 5 червня 2016 року візьмуть участь у матчах за перше-друге та третє-четверте місця.

Результати групового етапу:

I група:

  • “Арсенал” – “Поліський Партизан” – 1 : 3
  • “Арсенал” – “Сокіл” – 1 : 3
  • “Поліський Партизан” – “Сокіл” – 2 : 1

II група:

  • “Хмельовик” – “Юніор” – 4 : 1
  • “Хмельовик” – “Колос” – 2 : 2
  • “Колос” – “Юніор” – 5 : 1

Отже, у фінальній стадії турніру пам’яті Павла Ящука у матчі за третє місце зустрінуться команди “Сокіл” та “Хмельовик”, а за перше – “Поліський Партизан” та “Колос”.

Фінальні матчі відбудуться 5 червня 2016 року на стадіоні “КОЛОС” (с. Скраглівка Бердичівського району). Початок змагань об 11:00.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Бердичівська районна федерація футболу