Додому Колонка редактора Тільки б не озвіріти!

Тільки б не озвіріти!

665
ПОДІЛИТИСЬ

Тільки б не озвіріти!
Недавні протистояння під Верховною Радою проявили ненависть одних українців проти інших. І це не на Сході, а в центрі Києва, що дуже тривожно і страшно. Після мукачівських та цих подій нас уже починає побоюватись і Європа.
Не дай, Боже, нам озвіріти, бо це шлях в нікуди.

Перша квартира вже є!
В міській раді розглянули пропозиції продавців кварти для виділення житла родинам загиблих та поранених на Сході України воїнів.
Першою отримає трикімнатну квартиру сім’я Андрія Козаченка, який втратив ногу. Відповідні документи вже направлені на затвердження обласної комісії.

Тепер Романівка і Лісове
На позачерговій сесії районної ради були внесені зміни до бюджету, що дасть змогу забезпечити виконання зобов’язань держави перед бюджетниками.
Депутати також проголосували за перейменування села Радянське в Романівку, а Червона Зірка стане Лісовим.

Відбулись вчительські конференції освітян Бердичівщини
В Бердичеві на цей раз обійшлось без доповіді. Присутні переглянули відео презентацію учбових закладів, яка поєднувалась з виступами творчих колективів ЦПО ім. О.Разумкова. “Нам є чим гордитися”, – запевнив освітян у своєму виступі міський голова Василь Мазур.
А в районі очільниця відділу освіти Валентина Моренко в своїй доповіді поряд з успіхами окреслила проблемні питання, це, зокрема, болючі питання малокомплектних шкіл, забезпечення комп’ютерами, підключення до Інтернету.
А голови РДА та райради Євген Томашевський та Костянтин Мулярчук подякували колективам шкіл за гарну підготовку до нового навчального року.

2015_08_24_17Орден батька отримав син
Як ми вже повідомляли, на відкритті пам’ятника загиблим воїнам, що знаходиться на території нашої артбригади, командир військової частини вручив орден “За мужність” ІІІ ступеня маленькому синові загиблого Василя Малянівського – Денису.

Нещодавно в редакцію надійшов лист з села:
“У вашій газеті була стаття про те, щоб заборонити продаж землі. А я вважаю, що в такий скрутний час селянин продавши свої паї міг би вилікувати своїх рідних, придбати хату чи квартиру дітям та інше. Звичайно, потрібно, щоб ціна на землю була справедливою. І хто сказав, що ті люди які куплять нашу землю будуть гіршими за тих, хто її нині орендує?”
Ось така думка. Можливо будуть й інші.

Володимир Кравченко.