Додому НОВИНИ Влада і громада Увага до соціальних працівників, воїнів та школярів

Увага до соціальних працівників, воїнів та школярів

392
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно Україна відзначила День працівників соціальної сфери. Соціальний працівник нині – це своєрідна “швидка соціальна допомога”. У цю професію “не йдуть випадкові люди, вона до снаги лиш небайдужим до проблем. Для тих, хто завжди відкритий для спілкування і завжди готовий подати руку допомоги. Праця соціального працівника скромна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Відзначення цього свята – справедлива пошана суспільства за щоденну, не завжди помітну, але таку потрібну роботу”, – зазначив народний депутат Олександр Ревега, який взяв участь у святкових заходах та відзначенні кращих працівників соціальної сфери у Бердичеві. Подяки від народного депутата України отримали директор Територіального центру соціального обслуговування Тамара Каверіна, головні спеціалісти відділу з нагляду за правильністю призначення та виплатою пенсій УПСЗН Тетяна Блах та Павліна Ревенко, ветерани соціальної сфери, які не один десяток років свого життя присвятили роботі з людьми. Також на сцені міського Палацу культури ім.О.Шабельника Почесною грамотою департаменту праці, соціальної та сімейної політики було відзначено соціальну працівницю Територіального центру Реґіну Павелко та начальника відділу прийому заяв та документів з питань надання соціальних допомог УПСЗН Людмилу Руденко.

Солодкі подарунки від Олександра Ревеги отримали також соціальні працівники району та Семенівської ОТГ.

Цього понеділка Бердичівщина урочисто відзначила День ракетних військ і артилерії. В цей день мешканці міста зустрічали і вшановували бійців 26-ї Бердичівської артилерійської бригади, які прибули у місце постійної дислокації. Привітав артилеристів і народний депутат Олександр Ревега. Він подякував їм за їх подвиг, за мужність, за сміливість, а також побажав здоров’я і віри у перемогу над ворогом. Разом із міським головою він виконав почесну місію нагородження воїнів за сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у справу героїко-патріотичного виховання молоді.

Не забуває Олександр Васильович і про наше підростаюче покоління. Зокрема, під час осінніх канікул учні Слободищанської школи за його сприяння поїхали на екскурсію до міста Вінниця, де відвідали Подільський зоопарк, побували в музеї ретротехніки та Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.

Прес-служба народного депутата України.