Додому ІНФОРМАЦІЯ Увага! Завершується останній місяць кампанії декларування доходів громадян!

Увага! Завершується останній місяць кампанії декларування доходів громадян!

292
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівська ОДПІ закликає громадян та самозайнятих осіб  поквапитись й задекларувати свої доходи, отримані у 2016 році, та визначити зобов’язання з ПДФО і військового збору.

Відповідно до норм Податкового кодексу України громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, подають декларацію про майновий стан і доходи – до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день подання декларації в 2017 році – 3 травня 2017 року.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Звертаємо увагу, що поштою документи потрібно надсилати з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання. Якщо ж декларація подається в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису, то надсилати її потрібно не пізніше закінчення останньої години граничного строку подання.

Форма Декларації затверджена наказом МФУ №821 від 15.09.2016 року.

У Декларації фізичні особи – платники податків зобов’язані задекларувати доходи, отримані ними протягом 2016 року, та самостійно визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб за відповідними ставками (18% або 5%) і військового збору за ставкою 1,5%.

Для отримання довідок звертайтесь за телефоном 2-40-28 (каб. № 6).

Бердичівська ОДПІ