Додому ІНФОРМАЦІЯ УВАГА! КОНКУРС!

УВАГА! КОНКУРС!

403
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівська райдержадміністрація оголошує конкурс на визначення аптечних та стоматологічних установ для медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Протягом місяця з дня публікації оголошення до 20 лютого 2017 р. в управління праці та соціального захисту населення Бердичівської РДА Житомирської області учасникам конкурсу необхідно надати наступні документи:

  • заяву, що подається на бланку суб’єкта господарювання;
  • ліцензію та копію ліцензії на лікарські засоби та вироби медичного призначення, завірену печаткою суб’єкта господарювання.

Звертаємо увагу, що право на відпуск ліків за безплатними рецептами лікарів мають ті суб’єкти господарювання, які дотримуються вимог пп. 1, 2 постанови Кабінету Міністрів України  від 17.10.08 р. №955 “Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення”, які передбачають, що на лікарські засоби і вироби медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів), граничні постачальницько-збутові надбавки мають становити не вище ніж 10 відсотків оптово-відпускної ціни та граничні торгівельні (роздрібні) надбавки не вище 10 відсотків закупівельної ціни.

Адреса управління праці та соціального захисту населення: м. Бердичів, вул. Садова, 3, каб. 10. Довідки за телефоном: 2-77-80.

Провідний спеціаліст Тихончук І.Ю.