Додому НОВИНИ Бізнес Увага! Розпродаж європейських моторолерів!!!

Увага! Розпродаж європейських моторолерів!!!

521
ПОДІЛИТИСЬ

Розповідає директор фірми “Мотокаспер” Владислав Ковальчук:

– Проводиться продаж європейських моторолерів виробництва Італії, Франції, Німеччини з об’ємом двигуна 49,9 куб.см. “Пійоджіо”, “Пежо”, “Ямаха”, “Хонди”.

Відмінність скутерів в розмірах шин, для порівняння японський має R10, європейський – R16.

Також “Мотокаспер” пропонує пропонує повний комплекс ремонтних робіт для мототранспорту різних марок (окрім китайського виробництва). У нашій майстерні ви можете замовити та встановити імпортні запчастини. Проводимо ремонт в термін від 1 до 7 днів, а також даємо гарантію. Для автовласників “Мотокаспер” має вигідну пропозицію з переобладнання автомобіля з бензину на газове пальне за турецькою та італійською технологіями на всі покоління авто. Ціна від 2-3,5 тис. гривень. У вартість входить виготовлення документів.

Окрім ремонту та переобладнання “Мотокаспер” займається продажем підтриманих мотоциклів у належному та відмінному стані з-за кордону, які мають експертну оцінку. Підбір та покупка мотоциклів, моторолерів, спецтехніки з Японії та доставка в країну
Вже за місяць надійде нова партія мопедів. Поспішайте, щоб не втратити можливість купити гарну та надійну техніку за прийнятною ціною.

Директор фірми Владислав Ковальчук має вищу технічну освіту та не з книжок знає, що таке мати власного мотоцикла та як за ним доглядати – він учасник багатьох українських та зарубіжних мотофестивалів.

www.motokasper.com
e-mail: Kasper@moto.co.ua
Тел. 096 914 34 83.