Додому НОВИНИ Влада і громада Увага! Суха трава.

Увага! Суха трава.

467
ПОДІЛИТИСЬ

У зв’язку з підвищенням температурних показників та незначною кількістю опадів на території області вже неодноразово виникали пожежі у природних екосистемах.

З початку березня також вже зафіксовано пожежі у екосистемах. Зокрема, впродовж 8 березня на території Бердичівського району рятувальники ліквідували займання сухої в с. В. Низгірці площею близько 1 га.

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження.

Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у весняно-літній період.

Саме тому, з метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах рятувальники вже розпочали проводити профілактичні заходи з громадянами.

Співробітники Служби порятунку нагадують людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття. Рятувальники особливо наголошують на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Крім того, рятувальники нагадують, що самовільне випалювання рослинності або її залишків суворо забороняється.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером “101”. Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Рейко В.Є., заступник начальника
Бердичівського міськрайонного відділу
Управління ДСНС України у Житомирській області