Додому НОВИНИ Культура Уклін Вам, мамо!

Уклін Вам, мамо!

525
ПОДІЛИТИСЬ

Під таким девізом пройшло свято матері у Великоп’ятигірській ЗОШ І-ІІ ст. Це загальношкільне свято підготували й провели учні другого класу. Відкрила його класовод Любов Михайлівна Ковальчук, яка сказала, що ми народилися і живемо на чудовій, багатій землі – у славній Україні. Тут жили наші предки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини, одвічних, добрих традицій, які ми сьогодні відроджуємо. Одне з найдавніших – свято матері. Мати – усього початок. Мати – берегиня роду людського, незмірну любов, ласку, ніжність і тепло дарує вона своїм дітям, оберігає їх родинне вогнище.

Її завжди називали святою.

Протягом години другокласники дарували матерям, всім присутнім щирі слова, пісні, вірші, цікаві уривки з легенд, оповідань про матір. Проводили веселі конкурси. В свою чергу матері співали колисанок, декламували вірші про материнську любов до дитини. Майстерно це було зроблено Катериною Вільчинською, Мариною Шевчук, Тетяною Байдик та іншими матерями.

З заключним вітанням до матерів звернулась директор школи Алла Миколаївна Лотоцька.

І було видно, як посвітлішали обличчя мам, а очі стали молодшими й чистішими, як джерельце, від якого на многії лата мамина сила й любов, що не дає загинути нашому роду, нашій нації, нашій Україні. І поки житиме це джерельце – будемо жити й ми.

Слава Вам, Мамо!

А Паламарчук,
с. В.П’ятигірка.