Додому НОВИНИ Влада і громада “Україно, ось Твоя Мати!”

“Україно, ось Твоя Мати!”

532
ПОДІЛИТИСЬ

Саме під таким гаслом 20 тисяч паломників, які взяли участь в урочистостях Матері Божої Бердичівської молились за мир в Україні. Серед паломників представники багатьох регіонів України, а також Польщі, Білорусі, Гани, Швейцарії, Росії, США, Індії, Італії, Данії. Серед 14 паломницьких груп наймолодшому було лише 5 місяців, а найстаршому – 78 років.

На чолі урочистої служби архієпископ Ренато Боккардо (Італія), який, зокрема, молився за всі сім’ї, дітей, щоб ті ніколи не бачили війни. Співслужили йому Архієпископ-Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький, єпископи Віталій Кривицький, Станіслав Широкорадюк та інші.

В урочистостях взяли участь посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, радник президента України Юрій Богуцький, народний депутат України Володимир Литвин, заступник голови облдержадміністрації Олексій Ясюнецький, голова Бардичівської районної ради Софія Томашевська, міський голова Василь Мазур.

Гості та всі учасники урочистостей просили Божого благословення на нашу Україну, щоб Мати Божа, до якої всі ми йдемо з проханнями, підтримувала нас.

На завершення Літургії Мечислав Мокшицький зачитав Акт присвячення України Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії.

У своєму виступі міський голова Василь Мазур подякував всім присутнім за участь у цьому великому святі і зазначив, що воно є благословенням і для всіх мешканців Бердичева.

Світлана Гапчук, учениця БМЛ № 15.