Додому НОВИНИ Влада і громада Українцям стануть доступнішими іномарки. Російські авто – поза законом

Українцям стануть доступнішими іномарки. Російські авто – поза законом

568
ПОДІЛИТИСЬ

Верховна Рада у вівторок прийняла у другому читанні та в цілому законопроект, який дозволить суттєво здешевити вартість автомобілів, котрі ввозяться в Україну з-за кордону. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук один зі співавторів законопроекту народний депутат Олександр Ревега.

“237 голосами “за” прийнято законопроект 3251, який знижує ставки акцизного збору на вживані авто, котрі ввозяться з-за кордону. Нехай дія закону і тимчасова (до кінця 2018 року), і поширюється не на всі іномарки (тільки ті, які випущені після 1 січня 2010 року), але зниження акцизу у 2-28 разів (в залежності від автомобіля) робить їх доступнішими для українців. Правда, любителів російських автомобілів розчарую: ми, як автори законопроекту, наполягли, щоб дія закону не поширювалася на автомобілі, випущені у Росії. Вважаю, що це – справедливо”, – відзначає Олександр Ревега.

Прийнятий закон дійсно полегшить доступ українцям до хоч і вживаних, але якісних закордонних автівок. Зокрема, як повідомляє прес-служба фракції “Блок Петра Порошенка “Солідарність” у Верховній Раді, “закон №3251 передбачає суттєве зниження вартості розмитнення імпортних автомобілів. Витрати на розмитнення автомобіля складуть 500-1000 євро, замість 1500-5000 євро”.

 Громадська приймальня народного депутата України Олександра Ревеги