Додому НОВИНИ Влада і громада Україні потрібно повернути свою славу космічної держави!

Україні потрібно повернути свою славу космічної держави!

244
ПОДІЛИТИСЬ

Сьогодні відзначаємо славний ювілей – 60 років з моменту неймовірного прориву в науці та техніці, який надав можливість людині відкрити для себе космос.

Колосальну роль у цьому відіграв наш земляк Сергій Павлович Корольов, котрий своїми конструкторськими ідеями зробив можливим політ людини у космос, а головне – успішно повернутись назад.

Нещодавно Президент України Володимир Зеленський надав статус «Національний» музею С.П. Корольова, який знаходиться в обласному Житомирі. І наша невеличка мрія – це повернути Україні славу космічної держави. Для цього необхідно докласти титанічні зусилля, які дадуть можливість втиснутись у щільний пул космічних гігантів.

Народний депутат Богдан Кицак впевнений, що запущені ракети та космічні апарати в недалекому майбутньому стануть звичним явищем для українців, а професії інженерів та конструкторів знову затребуваними в космічній галузі України. Завдання Президента України Володимира Зеленського про виведення на орбіту українського супутника до 30-річчя Незалежності тільки тому підтвердження.

За цими бажаннями та завданнями стоїть економічний прагматизм, який забезпечить Україну робочими місцями та замовленнями, що наповнюватимуть бюджет держави.

Пресслужба народного депутата Богдана Кицака.