ПОДІЛИТИСЬ

Мета акції – привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні, а також передплатити для дошкільних закладів та шкіл-інтернатів якомога більше дитячих газет і журналів, щоб діти, позбавлені батьківського піклування, мали змогу читати цікаві та необхідні їм видання.

Поспішайте робити добрі справи! Не лишайтеся осторонь проблем дітей-сиріт та тих, що позбавлені батьківського піклування, адже їм набагато складніше жити в суспільстві, почуватися повноцінними його членами, на відміну від дітей, що мають родини.

Зробити добру справу може кожен бажаючий. Оформити доброчинну передплату можна в кожному відділенні поштового зв’язку, де нададуть інформацію про дитячі заклади області та найповніший перелік видань дитячої тематики тощо. Також інформацію про акцію розміщено на корпоративному порталі Укрпошти (www.ukrposhta.com) в розділі “Акції та конкурси”.

Пам’ятаймо: наша небайдужість – щасливі посмішки дітей!

Шановні громадяни! Організатори акції сподіваються, що цього року вдасться досягти ще кращих результатів і знову подарувати радість читання багатьом обездоленим дітям.

Житомирська дирекція УДППЗ “Укрпошта”.