Додому ІНФОРМАЦІЯ Управління Пенсійного фонду України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади.

Управління Пенсійного фонду України оголошує конкурс на заміщення вакантної посади.

609
ПОДІЛИТИСЬ

Управління Пенсійного фонду України в м. Бердичеві та Бердичівському районі Житомирської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-юрисконсульта юридичного відділу на період соціальної відпустки основного працівника.

Вимоги до кандидатів: освіта повна вища, за фахом юрист. Стаж роботи за фахом не менше 3-х років. Вільне володіння державною мовою.

Особи, які бажають узяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

заяву встановленого зразка щодо участі в конкурсі; заповнену особову картку (форма №П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія); дві фотокартки розміром 4×6 см; копії документів про освіту; відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї (декларація) за 2014 рік; копії заповнених сторінок паспорта громадянина України; довідку про присвоєння ідентифікаційного номера; копії заповнених сторінок військового квитка; копії свідоцтв про одруження, розлучення, народження дітей; копії документів, що дають право на пільги; копію трудової книжки; письмову згоду на проведення спеціальної перевірки; інші документи на бажання претендента (рекомендації, копії нагород, довідки тощо).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Інформація щодо порядку проведення конкурсу та умов оплати праці, конкретних функціональних обов’язків надається сектором персоналу та організаційно-інформаційної роботи за адресою: м. Бердичів вул. Л. Карастоянової, 29 каб. 16. тел. 2-03-62.

Начальник управління Н.А. Фомченкова.