Додому НОВИНИ Влада і громада Урочистий захід з нагоди демобілізації

Урочистий захід з нагоди демобілізації

590
ПОДІЛИТИСЬ

9 квітня 2016 року відбувся урочистий захід з нагоди демобілізації військовослужбовців військової частини – польова пошта В3231, які були призвані до лав Збройних Сил України по мобілізації під час “четвертої хвилі”.

Урочисто привітати та зустріти воїнів, які відважно боронили нашу країну від ворожого агресора та на долю яких припало чимало звитяжних випробувань завітали їхні рідні та близькі, які з нетерпінням чекали цієї події, також не байдужими були учні загальноосвітніх шкіл міста Бердичева, які прийшли подарувати квіти відважним захисникам нашої Вітчизни.

IMG_0574_1Командир військової частини подякував мужнім воїнам за те, що вони гідно виконали свій обов’язок та з відповідальністю віднеслися до поставлених бойових завдань. Зі щирими словами подяки до людей, які раніше були майстрами цивільних справ і в тяжкий час стали на захист нашої держави звернулися: голова Бердичівської районної ради Максим Самчик, заступник Бердичівського міського голови Валентина Адаменко, головний спеціаліст з питань режимно-секретної та мобілізаційної роботи  Бердичівської РДА Валентин Осаволюк.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знака було вшановано тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України.

За традицією військовослужбовцям, які завершили військову службу та відзначилися зразковою військовою дисципліною були вручені грамоти, оголошено подяки, присвоєно чергові військові звання.

IMG_0620_1