Додому НОВИНИ Успішний виступ і Президентська стипендія.

Успішний виступ і Президентська стипендія.

606
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно у місті Львові було проведено третій, заключний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів  з професії “Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування”.

Честь Житомирщини захищав Рода Ігор Юрійович, учень професійно-технічного училища №4 м. Бердичева, який став переможцем обласного етапу конкурсу.

У день приїзду конкурсантів – вечір зустрічі “У колі друзів”, на якій Ігор розповів присутнім про про Бердичів – місто чотирьох культур, про рідне училище, згадав про співпрацю ПТУ №4 із фондом Східна Європа, а також презентував фото, на якому поруч з учнями училища – його батько, Юрій Григорович Рода одразу після повернення із зони АТО.

На наступний день – теоретичний тур конкурсу – виконання тестових завдань на персональних комп’ютерах, в якому наш земляк посів 4 місце.

А ось практичний тур конкурсу тривав сім годин: необхідно було виконати згідно з планом та схемою монтаж трубопроводу та обв’язку радіатора системи центрального опалення, провести гідравлічне випробування змонтованої системи. Ось тут і знадобилися знання і вміння, що їх протягом трьох років викладали наставники: Віктор Миколайович Єщенко, Віктор Андрійович Пугач, Вадим Михайлович Ферт.

Додому, у стіни рідного училища Ігор Рода повернувся з дипломом третього ступеня за підписом Міністра освіти і науки С.М. Квіта та можливістю отримувати Президентську стипендію, яку буде призначено переможцям за 1, 2 і 3 місця.

Вітаємо нашого земляка!

Володимир Кравченко.