Додому НОВИНИ Влада і громада Участь у святкових заходах

Участь у святкових заходах

1123
ПОДІЛИТИСЬ

На Бердичівщині відзначили День місцевого самоврядування. Участь у заході, який відбувся у приміщенні райдержадміністрації, взяв і народний депутат України Олександр Ревега.

Вітаючи представників місцевого самоврядування району, Олександр Ревега, зокрема, зазначив: “На мою думку, найвдаліша реформа – це реформа децентралізації. І я вам за це щиро дякую. Дякую за підтримку, дякую за допомогу. Я хочу побажати вам, щоб ваші громади економічно розвивалися і зростали, щоб наші люди, наші діти поверталися в рідне село працювати. Я хочу кожному з вас побажати міцного здоров’я, щастя, добра. І щоб та надія, яка є у нас, збувалася!”

Допомагати не лише громаді, а й конкретним людям

Ось головний принцип, за яким працює народний депутат України Олександр Ревега.

Зокрема, за сприяння Олександра Ревеги Бердичів отримав державну субвенцію, яку спрямували на придбання двох бігових доріжок, еліптичного тренажеру, або як ще його називають – орбітреку, а також розділових доріжок для міського плавального басейну. У сукупності з іншим обладнанням, яке придбало саме місто, бердичівляни незабаром отримають сучасний спортивний заклад, який слугуватиме поліпшенню їх здоров’я.

Отримала оновлення й міська музична студія “Час”, що діє на базі міського Палацу культури ім. О. Шабельника. Завдяки зусиллями народного депутата отримано субвенцію з держбюджету в розмірі 200,0 тис. грн. на кардинальне оновлення внутрішньої “начинки” музичної студії – її обладнання. Так, у “Часі” з’явилися новий комп’ютер, монітори, професійні студійний мікрофон, звукова карта, клавішні інструменти, колонки, підсилювач для навушників, спеціальна клавіатура з педаллю та стійкою та інше – все те, без чого сьогодні важко уявити сучасне життя як композитора з аранжувальником, так і артиста.

Реформування медичної галузі у Бердичеві також потребує значних коштів, про виділення яких також потурбувався Олександр Ревега. Зокрема, для дитячої поліклініки, яка незабаром запрацює у новому приміщенні по вулиці Житомирській, з держбюджету за сприяння депутата виділено 885,0 тис. грн. – на придбання комп’ютерної техніки та електрокардіографів, закупівлю меблів до кабінетів.

Прес-служба народного депутата України.